Žadėtosios naujienos

Jų daug, tad pradedam.

Kaip turbūt pastebėjote, pakito mūsų grafinis atvaizdavimas – jis tapo aiškesnis, lengviau kontroliuojamas įvairaus dydžio atvaizduojamuosiuose paviršiuose.

Taip. Tinklapis vėl pradeda savo veiklą. Dar tebevyksta tinklapio statybos ir remonto darbai, todėl jis šiek tiek tuštokas.

Tinklapyje nebus trečiųjų šalių reklaminių banerių ir su mumis nesusijusios informacijos, tad informaciją bus lengviau surasti.

Privatumas – prioritetas. Mes nenaudojame slapukų, galinčių rinkti Jūsų asmeninę informaciją statistikai, marketinginiams projektams ar dar kam nors. Jei yra reikalinga Jūsų informacija paslaugoms suteikti ar prekėms parduoti, tokios informacijos prašome iš Jūsų tiesiogiai.

Mokėjimų galimybės plečiasi. Tačiau skirtinguose projektuose jos irgi skiriasi, nes ne visi tinklapiai leidžia integruoti visus mokėjimų modulius. Bet taip, mokėjimai kortelėmis tampa galimi.

Taip. Turime naujienų ir bilietavimo bei laikino klientų registravimo pagal esamas su covid-19 susijusias sąlygas. Bet apie šiuos reikalus informacija bus šiek tiek vėliau.

Reorganizacija palietė ir mus – per karantiną galėjome ramiai peržiūrėti visas organizuojamas ar/ir administruojamas veiklas – tad vienas plėsime ir pildysime, kitas parduosime (bus informacija vėliau), trečias tiesiog tyliai uždarysime (informacija teikiama tiesiogiai su tomis veiklomis susijusiems asmenims asmeniškai).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *